Szanowna Pani,
Szanowny Panie,

W celu nabycia egzemplarza monografii pt. „Szkoda giełdowa i jej naprawienie” (Toruń 2015, ss. 636) uprzejmie proszę o uwzględnienie poniższych sugestii:

 1. Umowa sprzedaży zostaje zawarta na podstawie mojej oferty.

 2. Uprzejmie proszę o przyjęcie oferty w drodze wypełnienia formularza zamówienia.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Adres do wysyłki (wymagane)

  Treść dedykacji

  Ilość egzemplarzy

 3. UWAGA!

  Nakład pierwszego wydania monografii habilitacyjnej mojego autorstwa pt. „Szkoda giełdowa i jej naprawienie” (Toruń 2015, ss. 636) został prawie w całości wyczerpany. Dziękuję za dotychczasowe zamówienia.
  Wynik remanentu wskazuje na to, że pozostało mi bardzo mało egzemplarzy. W związku z tym podjąłem dwie decyzje.
  Po pierwsze, zatrzymuję dla siebie „żelazną rezerwę” w celu archiwalnym.
  Po drugie, pozostałe egzemplarze pozostawiam do dyspozycji P.T. Zainteresowanych, ale po wyższej cenie – 269 zł.

  Gdyby monografia została wydana nakładem jednego z komercyjnych wydawnictw literatury prawniczej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z którym przez lata współpracowałem już wcześniej, to jej cena księgarska zbliżyłaby się do tego poziomu.

  Warunków wydawnictwa z różnych względów nie przyjąłem i podjąłem ryzyko wydania monografii nakładem własnym. Wszystkie koszty pokryłem z własnej kieszeni.

  Cena ostatnich egzemplarzy mojej monografii habilitacyjnej została skalkulowana na poziomie pokrywającym koszty wydania, z uwzględnieniem profesjonalnego składu, druku cyfrowego, twardej oprawy, rozesłanych egzemplarzy obowiązkowych oraz zwyczajowych donacji na ręce przedstawicieli środowisk akademickich.

 4. Proszę uregulować cenę sprzedaży (269 zł albo jej wielokrotność) wraz z kosztami przesyłki (jednorazowo 13 zł) na następujący numer rachunku bankowego:

  08 1090 1506 0000 0001 1367 8505
 5. Tytuł przelewu:
  adres e-mail

 6. Przesyłkę przygotuję w najwcześniejszym możliwym terminie po zaksięgowaniu zapłaty. Ponieważ czynię to osobiście (wśród licznych obowiązków), dołożę starań do tego, aby przesyłkę nadać niezwłocznie, nie później niż 7 dnia od zaksięgowania zapłaty.

 7. PRZYPOMINAM!

  Na stronie internetowej www.zacharzewski.pl za darmo udostępniłem do pobrania w formacie PDF monografię (doktorską) mojego autorstwa pt. „Umowa o pośrednictwo giełdowe” (Toruń 2008, ss. 464). Zapraszam do lektury.

  Pobierz za darmo